Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Twój koszyk 0 zł
Kategorie
PL / zł
Lista wpisów
Lista wpisów

Nowości w ofercie - Kotły Buderus Logamax plus GB 172i.2

06.11.2023
#KOTŁY KONDENSACYJNE
#BUDERUS LOGAMAX GB 172I.2
#EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA
#OGRZEWANIE DOMU
#NOWOCZESNE KOTŁY GAZOWE
#TECHNIKA GRZEWCZA KRAN
#OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
#INTUICYJNE STEROWANIE
#SYSTEMY GRZEWCZE

Odkryj nową jakość ogrzewania z kotłami Buderus Logamax plus GB 172i.2

Zima puka do drzwi, a my w KRAN - Twoim centrum rozwiązań grzewczych - odpowiedzieliśmy najnowszą ofertą, która ogrzeje nawet najmroźniejsze wieczory. Przedstawiamy wiszące gazowe kotły kondensacyjne Buderus Logamax plus GB 172i.2, które redefiniują efektywność i komfort użytkowania.

Dotyk przyszłości w Twoim domu

Każdy nowy model wyposażono w innowacyjny panel sterowania Logamatic BC400. Jego kolorowy, dotykowy wyświetlacz 5” to nie tylko okno na intuicyjną obsługę, ale i dowód na to, że technologia i design mogą iść w parze.

Modulacja mocy dla każdej potrzeby

Nie ważne, czy modernizujesz stary budynek, czy budujesz nowy - zakres modulacji do 1:10 zapewni, że masz tyle ciepła, ile potrzebujesz. To oszczędność dla Ciebie i dobro dla planety.

Komunikacja na miarę XXI wieku

Opcjonalnie kotły można wyposażyć w moduł komunikacji radiowej lub WLAN, co umożliwia zdalne zarządzanie ciepłem domowym - nawet gdy jesteś poza domem. Spójrz na model 25 kW, model 20 kW oraz model 15 kW i wybierz idealny dla swojego domu.

Funkcja booster - bo czasem potrzebujesz więcej

Potrzebujesz szybko podgrzać wodę? Funkcja booster w modelach Buderus to jak turbo dla Twojego ciepłego prysznica. Większa wydajność i szybkość - bo komfort to nie tylko ciepło, ale i czas.

Łatwość montażu

Pojemne naczynie wzbiorcze 12 litrów, kompatybilność z płytą montażową Logamax plus GB072, dodatkowe adaptery powietrzno-spalinowe - wszystko to sprawia, że montaż nowego kotła jest prostszy niż kiedykolwiek.

Wydajność i cicha praca

Z efektywnością energetyczną do 98% i poziomem hałasu na poziomie szeptu, kotły Logamax plus GB 172i.2 to wybór, który docenią Twoje uszy i portfel.

Wymiennik na miarę potrzeb

Dwa rodzaje wymienników i zmodyfikowane powierzchnie grzewcze gwarantują, że każdy kaloryfer w Twoim domu będzie świadkiem równomi